Druk bezochte instructie-avond, veel stof tot nadenken

Door Guus Jonker (O-44).

 

Vanavond ben ik met mijn 'nieuwe' navigator (mijn zoon) naar de instructie-avond geweest.
Na afloop heb je het gevoel van 'dat fiksen we wel even', maar de ervaring leert dat je tijdens 'De Nacht' altijd weer voor de nodige probleem(pjes) komt te staan. Toch is de instructie-avond altijd weer een mooie gelegenheid om je hersenen weer wat 'op te frissen'.
De komende week nog even wat oefenen met de informatie die we vanavond hebben gekregen en wat oude routeboeken van de afgelopen 'Nachten', en het komt het komend weekend allemaal wel goed. We verheugen er ons in ieder geval erg op, helemaal omdat we dit jaar eindelijk weer, i.v.m. een uitvoerige reparatie in het afgelopen jaar, met mijn Renault 4cv Sport uit 1955 aan de start zullen verschijnen.
Rest ons nog om alle deelnemers veel succes te wensen met de rit. (Maar ook weer niet te veel succes, omdat we natuurlijk wel voor ons eigen punten (st)rijden).

Guus Jonker